REGULAMIN

DLA STRAGANIARZY :

1/ Stragan Nitkowy Świat jest przeznaczony dla osób prywatnych posiadających blog, aktywnie prowadzących go. Przedmioty jakie można wystawiać na Straganie to rzeczy jakie Blogowicze samodzielnie (ręcznie) tworzą. To miejsce w jakim możemy sprzedać nasze rękodzielnicze prace. Oraz ewentualnie (w małej ilości) pół fabrykaty jakich mamy w nadmiarze.

Szanujmy się na wzajem!!   starajmy się by każdą z nas było widać na Straganie. Nie wprowadzam limitu postów ale proszę by nie wystawiać więcej niż jeden post dziennie, i nie publikować nastu postów jeden za drugim, pozwólmy by tez innych sprzedawców było widać. Można śmiało umieścić kilka prac nawet z różnych kategorii w jednym poście.

2/ przedmioty wystawiane są przedstawiane w kilku zdjęciach, ujęciach, dokładny i szczegółowy opis zawierający:
-nazwa
-cena
-wymiary/waga
-z czego został  stworzony przedmiot
-technika

3/ drogą e-mail'ową ustalamy z klientem wszystkie szczegóły tyczące się sposobu płatności - polecam przedpłatę przelewem, w momencie wpłynięcia pieniążków na konto w ciągu 1-3 dni roboczych wysyłamy zakupiony przedmiot na adres kupującego.

4/ Stragan Nitkowy Świat NIE bierze odpowiedzialności za nieuczciwych klientów.

5/ zakupiony przedmiot zostaje usunięty z bloga / usuwany post.

6/ Stragan Nitkowy Świat NIE pobiera żadnych opłat! I takowych opłat nie wprowadzi NIGDY !! Udział w Straganie jest dobrowolny, nie przymuszony. W każdej chwili można zrezygnować. Proszę o poinformowanie Administratora o chęci rezygnacji.

7/ zakaz przestawiania zegara by być na wyższej pozycji, zakaz zmieniania regulaminu, i szaty graficznej Straganu. Proszę ograniczyć się tylko do wystawienia przedmiotów w poście i usunięcia go gdy przedmiot zostanie sprzedany ;-))

8/ zobowiązujemy się codziennie sprawdzać pocztę by być na bieżąco z tym czy są chętne osoby na kupno naszych przedmiotów.

9/ Stragan Nitkowy Świat zastrzega sobie prawo doboru uczestników i weryfikacji członów.

DLA KUPUJĄCYCH:

1/ w komentarzu informuję o checi zakupu danego przedmiotu

2/ tego samego dnia kontaktuje się z sprzedającym o chęci kupna i ustalamy wspólnie wszystkie szczegóły tyczące się sposobu płatności, wysyłki, adresu itp. - polecam wysyłki listem poleconym by mieć dowód nadania przesyłki.

3/ Stragan Nitkowy Świat NIE bierze odpowiedzialności za nieuczciwych sprzedawców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz